KONSULTACJE ON-LINE

Konsultacja online to oferta skierowana do triathlonistów na każdym poziomie zaawansowania. To idealne rozwiązanie dla Ciebie jeżeli chcesz skorzystać z mojego doświadczenia i wiedzy na temat treningu pływackiego, rowerowego czy biegowego. I to niezależnie czy chcesz poddać analizie swój dotychczasowy trening, uzyskać informację zwrotną o ewentualnych błędach i otrzymać propozycję zmian, czy dopiero zaczynasz przygodę z triathlonem i zupełnie nie wiesz jak trenować.

RODZAJE KONSULTACJI:

1.  Podstawowy wywiad i porada trenerska:
Opisz w mailu swoje pytanie na dowolny temat. Następnie umówimy się na rozmowę on-line, gdzie postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.
 • Wideo-rozmowa (30-40 min., np. Skype, Messenger, WhatsApp)
KOSZT:  100 zł
2.  Wideo analiza techniki pływania:
Popraw swoją technikę bez konieczności umawiania się na indywidualne/grupowe zajęcia!
 • Wyślij do mnie nagrania swojego kraula z 4 perspektyw (z boku pod i nad wodą oraz z przodu pod i nad wodą). W przeciągu tygodnia otrzymasz informację zwrotną z analizą i wytłumaczeniem błędów, propozycją ćwiczeń, które pomogą Ci poprawić technikę oraz autorskimi materiałami wideo z opisem różnych ćwiczeń pływackich.
KOSZT:  150 zł
3.  Konsultacja on-line z analizą treningu, wideo-rozmową, podsumowaniem mailowym oraz gotowym miesięcznym planem treningowym:
 • kompleksowa analiza wybranych 3 miesięcy treningowych,
 • wideo-rozmowa online (ok. 60 min),
 • mailowe podsumowanie z omówieniem błędów, istotnych zagadnień, treningu uzupełniającego itp. oraz porady i propozycje poprawy,
 • indywidualny miesięczny plan treningowy,
 • materiały instruktażowe w formie mini-vademecum z poradami treningowymi, żywieniowymi, filmami z ćwiczeniami i nie tylko.

JAK TO WYGLĄDA KROK PO KROKU?
 1. Wyślij maila z zapytaniem.
 2. Otrzymasz informację zwrotną z formularzem.
 3. Wypełnij formularz, abym dowiedział się o Tobie jak najwięcej oraz wyślij mi dostęp do swojego dziennika treningowego.
 4. Umówmy się na rozmowę on-line.
 5. W przeciągu 2 tygodni otrzymasz mailowe podsumowanie wraz z gotowym planem oraz materiały instruktażowe.
 6. Trenuj efektywnie i bezpiecznie!
KOSZT:  600 zł

Napisz na adres: